Nikita

Jak to bude dál?

1. ledna 2015 v 21:00 | Katy

Ahoj, tak jsem těšila a říkala jsem si, že v prosinci bych zase mohla přidat víc článků a pak se to na mě všechno nějak nakupilo a z plánu nějak sešlo :(. Dost mě to mrzí, jak kvůli sobě, tak hlavně vám. Mám tenhle blog i nadále ráda a docela sleduju i novinky okolo našich oblíbených herců, ale prostě to nějak nestíhám. V první řadě jde o to, že teď dálkově studuji a pracuji a pak taky, že mám ještě druhý blog, který považuju za hlavní a pak to má člověk nějak stíhat :(.

Video Nikita Everybody wants to rule the world

26. června 2014 v 22:08 | Katy

Anketa-Který z těchto zrušených seriálu by si zasloužil vlastní film?

31. března 2014 v 23:55 | Katy

Nikitu můžete podpořit TADY

Poslední chybějící fotky z natáčení 4. série Nikity

26. března 2014 v 21:09 | Katy
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Hiatus

8. ledna 2014 v 0:44 | Katy

Stejně jako u druhého blogu i tady musím vyhlásit přestávku : (. Omlouvám se, ale mám zkouškové období a je toho nějak moc, trochu času bych si asi i našla, ale myšlenky úplně jinde. Nicméně slibovaných rozhovorů a článků se dočkáte, jen nevím kdy, může to být týden ale taky dva... no prostě uvidíme, ale určitě se vrátím hned až to budu mít za sebou a odpovím na vaše komentáře. Díky za podporu blogu a vaši trpělivost: ). Jo a dnes (respektive teď už včera) oslavila Lyndsy Fonseca 27. narozeniny, takže ji dodatečně přeji všechno nejlepší : )

Budoucnost blogu?

31. prosince 2013 v 22:17 | Katy

Toť otázka, na kterou musíte zodpovědět i vy : ) Bohužel jsem se blogu nikdy nevěnovala tolik jako si zasloužil, ale co se dá dělat, asi to tak většinou dopadá, když člověk vede dva blogy (jeden to vždy odnáší víc). Spřátelé blogy tento blog skoro nemá, takže vždy záleželo především na návštěvnosti od vás, normálních věrných návštěvníků, kteří sem chodili kvůli zájmu o seriál : ).Tímto vám moc děkuji za trpělivost s tím mým podivným přidáváním článků a psaní komentářů, které mi vždycky udělají radost. Co se týče toho, co bude dál, teď když nám náš oblíbený seriál skončil :(... no, musím upřímně říct, že se mi moc představa, že bych na blog v nejbližší době úplně přestala cokoliv přidávat, nelíbí, protože ikdyž Nikita nepokračuju, seriál stále zbožňuji a chybí mi tu k němu docela dost informací + mě zajímají další osudy herců (hlavně teda hlavního tria) + mám naplánováno několik článků (rozhovory s herci a tvůrci k finále, životopis Maggie, rozhovor se Shanem z magazínu Da Man). No prostě je toho dost XD. Neříkám, že bych přidávala stejně jako doposud, určitě o něco míň, ale jde hlavně o to jestli vy máte zájem a blog budete i nádale navštěvovat? A pokud se vyjádříte pro pokračování, tak by bylo super, kdybyste i připsali, co za články by vás zajímalo nejvíc. Moc děkuji : )

Jak se herci z Nikity cítili při natáčení posledních dílů?

29. prosince 2013 v 21:51 | Katka

Když zbývalo natočit už jen dvě poslední epizody, navštívil AccesHollywood při natáčecím procesu natáčecí plac seriálu v Torontu, patřící Warner Broos, kdy si herci pomalu začínali zvykat na představu, že se brzy rozloučí.
Byl to teplý zářijový den v Torontu a herci se začali připravovat na na natáčení předposlední epizody 4. série. Emoce byly na hercích téměř znát, ale všichni byli odhodlani udělat tyto dvě poslendí epizody silným zážitkem. Maggie Q byla ten dne hodně zaměstnaná, její rozhovor s Access a dalšími novináři se zpozdil, protože natáčela nově vloženou scénu pro seriál. Při sezení na místě, kde se natáčeli scény z letadla, během přestávky přemýšlela o tom, jak se cítí, když se vše tak rychle blíží ke konci.

Maggie a její včerejší tweet k Nikitě

28. prosince 2013 v 23:51 | Katy

Nikdy jsem si nedokázala představit, že získám šanci vyprávět tento příběh po 4 série. Nikita je postava, kterou si už navždy budu držet hluboku ve svém srdci. A důvod proč to udělám je kvůli vám. Našim divákům. Děkuji vám za možnost, díky které jsem se s vámi mohla propojit. Hrozně si toho vážím. NIKDY nezapomenu na vaši lásku, kterou jsem si nezasloužila a kterou vám nikdy nemohu oplatit. A mým hereckým kolegům přeju... úplně.všechno.nejlepší. Na světě. A našemu natáčecímu štábu to samé. Vy všichni jste mě navždy změnili. Miluju vás! Sbohem Nikitaverse!!!!!! A užijte si dnešní díl. Zdroj

Scénárista Albert Kim o plánovaném ději delší 4. série

28. prosince 2013 v 22:53 | Katy

Lidé se vyptávali, jak by 4. série Nikity byla jiná kdyby měla víc dílů. Všechno by dostalo více prostoru... Nikita by na své osamělé cestě byla déle. Náš tým by víc prozkoumal svou dynamiku. Věci by se děly více zvolna... Ale základní příběh Nikity by byl stejný. To se nezměnilo. Ale museli jsme se obejít bez velkého množství dalších dějových linií. Mnoho nápadů jsme neměli možnost prozkoumat: Nikityny rodiče, Michaelova dvojníka, Percyho ve flashbacích.... Zdroj

Další fotky z natáčení 4. série Nikity

28. prosince 2013 v 0:09 | Katy
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Scan k poslednímu dílu Nikity

22. prosince 2013 v 16:05 | Katy
Spoilery! Pro zobrazení musíte kliknout na celý článek

DVD obal 4. serie Nikity

10. prosince 2013 v 20:15 | Katy

Producer's Preview k 4x03 Set-Up a rozhovor s Devonem

5. prosince 2013 v 23:24 | Katy

Devon a jeho manželka se poprvé stanou rodiči

5. prosince 2013 v 23:22 | Katy

Devon Sawa bude tatínkem.
Hvězda Nikity "a jeho žena Dawni budou mít chlapce", potvrdila magazínu People hercova mluvčí. "Miminko se má narodit první týden v lednu." Sawa (35) zveřejnil novinku nenápadným způsobem, v pondělí tweetl fotografii dětského pokojíčku a připsal "Pokoj je skoro dodělán". Hned jak si fanoušci Devona - známého z dřivějších rolí ve Final Destination, Now and Then a Casper - uvědomili, co sdílel, začali se hrnout zprávy s gratulacemi. "Děkujeme za velké množství blapřání. Jsme velmi nadšení," odpověděl. Zdroj

Video Aaron/Maggie/Shane a rozhovory ke 4. sérii

22. listopadu 2013 v 23:38 | Katy
 
 

Reklama