Salem byl po 3. sériích zrušen!

18. prosince 2016 v 1:46 | Katy |  Shane-Novinky/Zajímavosti

Nadpřirozené drama od WGN America, Salem, bylo po třech sériích zrušeno. "Jsme vděční WGN America a Fox21 za to, že byli úžasnými partnery a dali nám volnou ruku při vytváření uspokojujícího závěru - takového, u kterého si myslíme, že respektuje, jak naši lásku k vyprávění příběhu, tak vášnivé fanoušky seriálu, říkájí tvůrci seriálu, scénáristé a vedoucí producenti Brannon Braga a Adam Simon. "Věděli jsme, že tohle bude třetí a závěrečná série a byli jsme schopni vytvořit vyvrcholení v proměňující se sáze Mary."
Třetí série měla premiéru během halloweenském týdnu. Zbytek série bude celý odvysílán.V hlavních rolích se Shanem účinkovali - Janet Montgomery, Seth Gabel, Ashley Madekwe, Tamzin Merchant, Elise Eberle, Iddo Goldberg, Joe Doyle, Oliver Bell. Seriál začal být vysílán v roce 2014 jako první originálně napsaný seriál pro tuto stanici. Zdroj

Co na to říkáte? Přiznávám, že mě to poměrně mrzí, sice jsem na novou sérii ještě neměla čas, ale jinak jsme seriál ráda sledovala, nehledě na Shanovou postavu, ten byl jen velmi zajímavý bonus : D.
Sice stále nemám čas, ale navíc ani momentálně nemám nikoho, kdo by mi překlady kontroloval, takže se za případné chyby omlouvám a v případě, že se Vám nebude něco zdát, klidně mě na to upozorněte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama