Prosinec 2016

Salem byl po 3. sériích zrušen!

18. prosince 2016 v 1:46 | Katy |  Shane-Novinky/Zajímavosti

Nadpřirozené drama od WGN America, Salem, bylo po třech sériích zrušeno. "Jsme vděční WGN America a Fox21 za to, že byli úžasnými partnery a dali nám volnou ruku při vytváření uspokojujícího závěru - takového, u kterého si myslíme, že respektuje, jak naši lásku k vyprávění příběhu, tak vášnivé fanoušky seriálu, říkájí tvůrci seriálu, scénáristé a vedoucí producenti Brannon Braga a Adam Simon. "Věděli jsme, že tohle bude třetí a závěrečná série a byli jsme schopni vytvořit vyvrcholení v proměňující se sáze Mary."
Třetí série měla premiéru během halloweenském týdnu. Zbytek série bude celý odvysílán.

Lyndsy získala roli v novém seriálu!

18. prosince 2016 v 1:18 | Katka |  Lyndsy-Novinky/Zajímavosti


Lyndsy Fonseca získala hlavní roli v The Haunted, novém pilotu, který se připravuje pro Syfy.

Stránka Deadline přinesla informaci, že v tomto projektu půjde o čtyři sourozence, kteří se setkají po úmrtí svých rodičů a v zápětí musí čelit skutečným duchům z jejich minulosti. Lyndsy má hrát Juno, "ženu vědy", jejíž perspektiva na svět se musí vypořádat s následujícími nadpřirozenými událostmi.
Elizabeth Cappuccino, která hrála mladou Jessicu Jones v seriálu od Netflixu si zahraje další ze sourozenců, Hester. Zdroj

Tak co na projekt říkáte? Já jsem nadšená, miluju strašidelné filmy i seriály :).
Sice stále nemám čas, ale navíc ani momentálně nemám nikoho, kdo by mi překlady kontroloval, takže se za případné chyby omlouvám a v případě, že se Vám nebude něco zdát, klidně mě na to upozorněte.