Březen 2016

Maggie si zahraje v novém thrilleru!

21. března 2016 v 21:32 | Katka |  Maggie-Novinky/Zajímavosti

Goldcrest Films začal v Británii s produkcí nadpřirozeného thrilleru Slumber, s žádaným režisérem reklam Jonathanem Hopkinsem za kamerou, zjistila stránka Bloody Disgusting na EFM v Berlíně.

Maggie Q se upsala ke ztvárnění role Alice, racionálně myslící doktorky spánku, která je donucena opustit vědecké vysvětlení a přijmout, že rodina je terorizována parazitickým démonem, který existoval v každé lidské kultuře odkdy začaly záznamy. Parazitující na obětech během spánku, dělá z "Night Haga" původní noční můru.

Shane získal roli v novém filmu!

16. března 2016 v 22:31 | Katy |  Shane-Filmy/Seriály

Děj: Hluboko v severní newyorské pustině Anna, mladá žena ke třicítce, bojuje o přežití po záhadné epidemii, která zdecimovala společnost. Na neustálem okraji vyhladovění, Anna vede izolovaný a disciplinovaný život. Pronásledovaná vzpomínkami na její minulost zároveň zápasí se současnou krvelačnou hrozbou, která číhá hned za hranicí lesa, od těch, které epidemie infikovala.

Když se jí zásoby jídlo kriticky sníží, musí se Anna vydat na zoufalou cestu do blízkého města a hledat jakékoliv zbývající jídlo. Během jednoho z těchto nájezdů se náhodně potká s Oliví, teenagerkou, a jejím zraněným nevlastním otcem Chrisem, kteří změní chod jejího života.