Jak to bude dál?

1. ledna 2015 v 21:00 | Katy |  Nikita

Ahoj, tak jsem těšila a říkala jsem si, že v prosinci bych zase mohla přidat víc článků a pak se to na mě všechno nějak nakupilo a z plánu nějak sešlo :(. Dost mě to mrzí, jak kvůli sobě, tak hlavně vám. Mám tenhle blog i nadále ráda a docela sleduju i novinky okolo našich oblíbených herců, ale prostě to nějak nestíhám. V první řadě jde o to, že teď dálkově studuji a pracuji a pak taky, že mám ještě druhý blog, který považuju za hlavní a pak to má člověk nějak stíhat :(.

Občas si říkám, jestli bych tenhle blog neměla prostě jednou pro vždy zrušit, jenže to mi přijde hrozně líto a nechce se mi, protože osudy především hlavní trojice bych i tak určitě nadále sledovala a štvalo by mě, že se o informace nemám s kým podělit a taky proto, že se tomuto tématu nevěnuje jiná česká stránka.
Jak jsem tak přemýšlela, co dál, tak mě napadlo, že bych tomuto blogu (stejně jako to mám u tohoto dalšího) založila facebookovou stránku. Předevších bych vás tak vždycky upozornila, když by se tu objevil nový článek a také bych tam aspoň mohla hned přidat novinky, u kterých by třeba i jinak trvalo než by se objevily na blogu. Nicméně je to na vás, je mi jasné, že vás sem nechodí moc, ale i tak jsem moc za vaši podporu, trpělivost a komentáře vděčná a moc vám všem děkuji a pokud byste o něco takového měli zájem, tak budu ráda, když mi dáte vědět do komentářů, abych věděla, že to má cenu :).
Jinak co se týče lednové aktivity, tak předem upozorňuji, že se tu buď neobjeví nic a nebo jen něco důležitého, vážně nestíhám a musím sepsat několik seminárek. Nicméně pokud máte nápad na nějaký článek, budu ráda za tip a později ho sem snad dám.
Tímto bych vám ještě všem chtěla popřát do nového roku jen to nejlepší. Hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky, pravých přátel a úspěchů v osobním/školním/pracovním životě :).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Mám tomuto blogu založit facebookovou stránku?

ano
ne

Komentáře

1 Jana Jana | 2. ledna 2015 v 8:49 | Reagovat

Aj ja Ti prajem do Nového roku veľa zdravia, šťastia a v neposlednom rade množstvo úspechov či už študijných alebo osobných a taktiež ostatným fanúšikom blogu. Nápad s facebookovou stránkou sa mi veľmi pozdáva, chcela som ho aj ja navrhnúť, ale nakoľko viem, že štúdium zaberá množstvo času neviem, či by si na to mala čas. Ale za pokus to stojí a aj naďalej budem sledovať dianie o Nikite. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama