Leden 2015

Popis, upoutávka a ukázky k Down Dog

16. ledna 2015 v 22:57 | Katy |  Lyndsy-Filmy/Seriály

O projektu se psalo už loni, ale přiznávám, že mě příliš nezaujal a říkala jsem si, že to s ním asi dopadlo špatně, když pak Lyndsy získala roli v seriálu Agent Carter. Nicméně je to nakonec trochu jinak a pokud jsem to pochopila správně, tak tenhle pilotní díl je jedním z mnoha, které byly natočeny pro Amazon. Registrovaní uživatelé této stránky se na všechny první díly těchto projektů mohou zdarma podívat a ohodnotit je. Ty nejlepší pak získají více epizod. Odkaz na první díl

Děj: Pohledný bezstarostný instruktor jógy se proplouval životem, ženami a prací, ale když se rozejde se svou přítelkyní - - která je také jeho partnerkou v jejich úspěšném studiu jógy - - je nucen postavit se poprvé realitě. Satirický pohled na losangelskou kulturu ve které zazáří Josh Casaubon (I Just Want My Pants Back), Paget Brewster (Criminal Minds) a Kris Kristofferson. Lyndsy si zahraje Winter, instruktorku, která o Logana bude mít zájem. Odkaz na trailer (00:50-01:10)

Maggie se zasnoubila s Dylanem!

14. ledna 2015 v 20:47 | Katy |  Maggie-Novinky/Zajímavosti

Poslední dobou se o tom spekulovalo, ale potvrzené je to podstatě až nyní. Maggie Q (35) se zasnoubila s kolegou ze seriálu Stalker, Dylanem McDermottem (53). Včera to potvrdila, když byla jako host v talk show Good Day LA. Tak co na to říkáte a jak se vám její nastávající líbí? Já se přiznám, že jsem docela překvapená, přijde mi to hrozně rychlé, ale tak hlavně, aby byla Maggie šťastná. Moc gratuluji : ).

Nikita bude od dnešního dne opět na Fandovi!

4. ledna 2015 v 21:41 | Katy |  TV

1. díl 2. série začne ve 21:55 a jeho repríza bude od 01:40. 2. díl bude hned po něm, tedy od 22:40 a repríza opět navazuje od 02:20. Na další díly se může těšit vždy v neděli. Budete někdo koukat? : )

Jak to bude dál?

1. ledna 2015 v 21:00 | Katy |  Nikita

Ahoj, tak jsem těšila a říkala jsem si, že v prosinci bych zase mohla přidat víc článků a pak se to na mě všechno nějak nakupilo a z plánu nějak sešlo :(. Dost mě to mrzí, jak kvůli sobě, tak hlavně vám. Mám tenhle blog i nadále ráda a docela sleduju i novinky okolo našich oblíbených herců, ale prostě to nějak nestíhám. V první řadě jde o to, že teď dálkově studuji a pracuji a pak taky, že mám ještě druhý blog, který považuju za hlavní a pak to má člověk nějak stíhat :(.